"Кремінь" обіграв "Рокиту" з рахунком 5:1

14.02.2016, 10:07 Переглядів: 2 543

Свій наступний контрольний матч «Кремінь» зіграє 20 лютого проти криворізького «Кривбасу».

13 лютого на стадіоні «Кремінь-Арена» ім. Олега Бабаева відбувся товариський матч «Кремінь» - «Рокита». Спаринг проводився в в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату 2-ї ліги. Кременчужани здобули перемогу з рахунком 5:1.

Голи:

"Кремінь": Ховбоша, Курелех, ГНП, ГНП, Степанчук.

"Рокита" - Манасян

«Кремінь», 1-й тайм: ГНП, Курелех, ГНП, ГНП, Ентін, Степанчук, Піскун, Ховбоша, Стрільців, Тимченко, Волошин.

«Кремінь», 2-й тайм: Онопко, Кунєв, ГНП, Шершень, Курелех, ГНП, Стрільців, ГНП, ГНП, Степанчук, ГНП.

ГНП * - гравець на перегляді

Свій наступний контрольний матч «Кремінь» зіграє 19 лютого о 14.00. У зв'язку з відмовою "Кривбасу" в терміновому порядку була знайдена заміна для товариського матчу. Суперником нашої команди стане аматорський колектив з с.Савинці, володар кубка Полтавщини 2015р. - ФК "Олімпія".

Автор: Юлия Волынская Джерело фото: МФК "Кремінь"