Крім усяких фантазійних обов’язків, на кшталт «захищати людей» та «дбати про інтереси громади», у депутатів міськради є цілком конкретні обов’язки. Вони мають регулярно ходити на сесії та засідання профільних комісій. А ще – подавати офіційні запити. «ТелеграфЪ» пропонує подивитися, як депутати виконують свої прямі обов’язки*
Відвідування сессій
Як бачимо, депутати досить дисципліновано відвідують сесії. За рік їх було 15. Більша частина депутатів ходила на всі сесійні засідання. Трійця найзатятіших прогульників – депутати Мельник («Рідне місто»), Литвиненко (Опоблок), Федорченко (Опоблок).
Відвідування засідань депутатських комісій
На жаль, депутати відвідують засідання комісій набагато гірше, ніж сесійні засідання. Тут найзатятіші прогульники – депутат Литвиненко (Опоблок, із 35 засідань комісії відвідав 7); Грінченко (Опоблок, з 13 засідань відвідав 1); Федорченко (Опоблок, із 13 засідань відвідав 1); Мельник («Рідне місто», з 13 засідань відвідав 4).
Кількість поданих запитів та їх підтримка депутатами
Депутати мають право подавати на сесію депутатські запити, а депкорпус підтримує або не підтримує. Беззаперечний лідер за кількістю поданих запитів – депутат Піддубна (позафракційна). Вона подала 55 запитів, 36 з них депутати ухвалили. На другому місці депутат Гордєєва («Самопоміч») – подала 19, підтримали 15 з них. Третє місце у Павленко («Самопоміч») – 15 подала, 11 підтримали. На четвертому місці Шибашов («Рідне місто») – 12 запитів, 11 з них підтримані. П’ятірку лідерів завершує депутат Іванян – 11 запитів, всі 11 ухвалені. Далі кількість поданих запитів відчутно зменшується, а 19 депутатів взагалі їх не подавали.
* Рейтинги складені за інформацією, наданою апаратом Кременчуцької міської ради на запит "Телеграфа".
Депутати Макаров та Шевченко заступили до своїх обов’язків 22.12.2015-го, тому перші сесії пропустили не з власної вини і мають 100% відвідуваність.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.