До 1 липня мешкагнці мають визначитися, як управляти своїм багатоквартирним будинком. Нагадаємо, можна управляти самостійно, створити ОСББ або вибрати управителя без створення ОСББ. Є ще один спосіб для лінивих: якщо ви не визначитесь, управителя вам на конкурсній основі призначить виконком.
Потрібно розуміти, що в обох випадках (і створюючи ОСББ і не створюючи його) мешканці можуть впливати на вартість послуг з утримання будинку. Якщо створене ОСББ, то це - внески на утримання. Якщо ОСББ не створене - це послуга з управління (витрати на утримання будинку - його складові). Тарифу як такого не буде - лише договірна ціна. Нижче - те, про що варто знати, вибираюч ту чи іншу форму управління будинком. Також представляємо презентацію експерта - Вікторії Погорелової, яка нещодавно проводила профільний семінар зі створення ОСББ у Кременчуці.
Без ОСББ, з управителем
Створення ОСББ
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.Усі жителі багатоповерхівок тепер, згідно із законом, є їх співвласниками. До 1 липня 2016 року кременчужани мали визначити, як управляти своїм житлом.
Найбільш перевірений і відповідальний з цих способів управління, при якому жителі, дійсно, можуть впливати на стан будинку – створити ОСББ. Діяльність його регулюється Законом «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».
Як створити ОСББ, читайте тут.
Про практику роботи ОСББ ми розповімо в цьому сюжеті. Якщо у вас виникли питання, ми підготуємо відповіді, пишіть t.donchenko88@gmail.com