25 вересня, у рамках фестивалю «Солодкий Кременчук», кременчужан із Днем народження міста привітали гурти «Клей Угрюмова», радіо «П’ятниця» та ALEKSEEV. Завершився фестиваль драйвовим виступом гурту «Танок на майдані Конґо».
Хлопці розпочали свій виступ з пісні «Українська мрія», на яку в травні зняли кліп, разом з харківськими хулами.
Над площею Перемоги прозвучали як пісні з останніх альбомів («Фідель», «Дзеркало», «Пливи за буй»), так і старі-добрі хіти («Та ти шо», «Віва, Україно!», «Іво Бобул», «Гранули», «Молодець», «Люба Люба», «Відривайся»). Кременчужани співли разом з ТНМК.
Тепло зустрів Кременчук і кавер на пісню Братів Гадюкіних «Файне місто Тернопіль».
До речі, Олександр “Фоззі” Сидоренко нещодавно написав книгу про українського супергероя Гупало Василя. Про яку розповів під час прес-конференції.
Також ТНМК презентували у Кременчуці пісню «Небокрай», та розповіли, що під час виступу, відзнімуть матеріал для кліпу на неї. Так що, ті, хто були на площі, зможуть побачити себе у телевізорі в наступній відеороботі гурту.
Музиканти так сподобались кременчужанам, що їх покликали “на біс”. На біс хлопці виконали пісню «По барабану», а потім порадились і заспівали ще «Зроби мені хіп-хоп» - пісню, з якою у 96-му році гурт переміг на фестивалі “Червона Рута”.
Перед виступом вокалісти поділилися зі ЗМІ, що у переддень Дня Кременчука їх попросили виконати цю пісню на Дні міста Березань і вони не зразу її згадали:
Певно, у Березані повторили і у Кременчуці, заодно, теж вирішили зіграти. Журналісти також розпитали Фоззі та Фагота про плани на майбутнє, про те, чи виступають вони у Росії що слухають та чи забувають тексти своїх пісень.
- Які плани у гурту на найближче майбутнє? Чи плануєте випустити новий альбом?
- Цієї осені ми гуляємо ювілей — 20 років гурту й у нас на листопад запланований ювілейний концерт “20 сезонів”, а після того, будемо писати новий матеріал на альбом. Тексти пишуться для нових пісень, просто потрібен час, - каже Олександр.
- Яка тематика альбому?
- Ми не відокремлюємося від сьогодення. Як можна писати і співати про смак мінеральної води, якщо у країні таке відбувається? Те, що відбувається навколо, мені здається, має відбиватися у музиці. З одного боку, не можна співати тільки про війну, а з іншого — не можна від цього відокремитися повністю. Тому будемо шукати золоту середину.
- Зважаючи на ситуацію в нашій країні і вашу допомогу бійцям, як ви ставитесь до виступів колег-артистів у країні агресора?
- Дехто усе через себе пропускає, а хтось — ні. Кожен робить свій вибір, - каже Олег. - Я, наприклад, не можу собі зараз уявити, щоб я поїхав туди виступати, але ми можемо відповідати тільки за себе в такій ситуації.
- Чи часто текст забуваєте і що робите в таких ситуаціях?
- Буває, - зізнався Фагот. - Плюс нашого гурту у тому, що у нас два вокалісти і якшо один забув, то інший за нього доспіває. А от якщо забули обидва, тоді вже стає весело.
- На якому концерті останній раз були в якості глядача або на кого мрієте сходити?
- На Tori Amos сходив би за гроші, - розповів Олександр Сидоренко. - Шкода, що вона скасувала концерт у Києві, пару років тому, але якщо приїде знов — обов'язково піду.
- Muse вразив мене дуже, - розповів Олег Михайлюта. - На Manu Chao давно мріяв потрапити і нарешті потрапив, може вони не для головної сцени, але дуже круті.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.