12 та 13 жовтня Полтавський рибоохоронний патруль здійснив контроль за вселенням водних біоресурсів за кошти користувачів Полтавської та Кіровоградської областей. Загалом випустили понад 10 тонн мальків товстолоба. Перший етап зариблення проводили в межах Кліщинської насосної станції — Сулинська затока, поблизу с. Липове Кременчуцького району.
12 жовтня близько 13 години у Кременчуцьке водосховище випустили 45 681 екземпляр дворічок білого та строкатого товстолоба. Загальна вага випущеної риби — 7 766 кг. Вага одного малька — близько 170 грамів.
А 13 жовтня зарибнювали Кам’янське водосховище. Туди вселили 14 472 екземпляри такого ж виду риби.
— Поповнення популяцій водних біоресурсів — важлива складова розвитку рибної галузі. Випуск молоді цінних промислових видів риби підтримує водні екосистеми та збільшує рибне багатство наших водойм. До того ж товстолоб — природний біомеліоратор, який очищує водойми від зайвого фітопланктону та надлишку рослинності, зменшуючи цвітіння води та заростання акваторії, — зауважує начальниця Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.
Товстолобів закупили на ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» Черкаської області за коштикористувачів, які займаються промислом на обох водоймах у межах Полтавської та Кіровоградської областей. Процес контролювали іхтіолог та рибпатрульні Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства області.
ГО «Громадський рибоохоронний патруль Полтавщини»