Підприємствам передбачена державна фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів
Кабінет Міністрів 24 квітня ухвалив рішення щодо розширення та уточнення переліку підприємств галузі літакобудування, яким передбачено надання державної підтримки згідно з вимогами, визначеним Законом України «Про розвиток літакобудівної промисловості». Відповідна постанова ініційована та розроблена Мінекономрозвитку. Серед суб’єктів літакобудування яким передбачена державна підтримка включили, у тому числі, ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Авіа», що знаходиться у Кременчуці.
Окрім нього, до списку включили ще 3 підприємства: ТОВ Науково-виробнича фірма «МС АВІА-ГРЕЙД», ТОВ «Вінницький авіаційний завод», ТОВ «Інспецпром».
Так, згідно з вимогами Закону, підприємства, що претендують на державну підтримку, повинні відповідати як мінімум 2 із 3 вимог:
- здійснюють розробку, виробництво, ремонт авіаційної техніки та авіаційних двигунів;
- виконують державне або оборонне замовлення на розробку, виробництво, ремонт авіаційної техніки та авіаційних двигунів;
- забезпечують виконання Україною міжнародних зобов'язань з реалізації міжнародних контрактів з розробки, виробництва, ремонту авіаційної техніки та авіаційних двигунів.
Згідно з Законом «Про розвиток літакобудівної промисловості» підприємствам галузі літакобудування, що задовольняють вимогам закону, передбачена державна фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів шляхом часткової компенсації ставки за кредитами комерційних банків, залученими суб’єктами господарювання у національній валюті для закупівлі такої техніки.
Ухвалення цієї постанови в комплексі дозволить:
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.