Вихованці «Академії майбутнього» здобули перемогу на змаганнях з ракетомоделювання

19.06.2024, 17:29 Переглядів: 511

Кирило Романюха, вихованець гуртка ракетомоделювання під керівництвом Володимира Єжова, посів перше місце на всеукраїнському рівні

Вихованці гуртка ракетомоделювання Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» (керівник Володимир Єжов) беруть участь у змаганнях різного рівня. Жодного разу, з 1982 року, вони не поступалися лідируючої позиції своїм суперникам на обласному рівні.

На відкритих змаганнях з ракетомодельного спорту (пневматичні ракети класів П1 і П2), які проводилися наприкінці травня Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради дистанційно, кременчужани знов показали відмінний результат.

Серед 34 юних спортсменів від закладів позашкільної освіти Полтавської області, які взяли участь у змаганнях, вихованці «Академії майбутнього» стали найкращими й заслужили почесне звання чемпіонів.

Перше місце посіла команда у складі: Тимур Скидан, Кирило Романюха, Гордій Шишов. Друга команда в складі: Савва Смахтін, Денис Булах, Артем Іванов, зайняла третє місце.

Грамоту за участь у змаганнях отримав Нестор Кривонос.

Також наші спортсмени взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту (юніори) та юних ракетомоделістів (юнаки), які відбулися на початку червня.

У заході взяли участь вісім команд з Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернігівської, Полтавської та Черкаської областей. Усього — 57 учасників.

У класі моделей ракет «П-1-2» в особистому заліку перше місце посів Кирило Романюха, вихованець гуртка ракетомоделювання під керівництвом Володимира Єжова.