Державних посадовців пропонують обирати всім миром

10.03.2005, 13:03 Переглядів: 2 945
Минулої суботи керівники кількох міських осередків політичних партій звернулися до населення з пропозицією взяти участь у розподілі потрфелів на керівні посади. Таку заяву вони зробили під час прес-конференції, яка відбулася у штабі коаліції "Вибір народ.

До публічного висунення та обговорення кандидатур на керівні посади місцевих держструктур (від начальника міліції до головного лікаря СЕС чи керівника пенсійного фонду) закликають мешканців міста лідери міських осередків Конгресу українських націоналістів, партій “Яблуко”, “Батьківщина”, УНП (Українська народна партія), УНР (Український народний рух) та Молодіжної партії Україна. Лідери цих партій об’єдналися в міську політичну раду і діють на підставі угоди між Віктором Ющенком, Юлією Тимошенко та Олександром Морозом про формування владної команди керівників на місцях.
“Кременчужани самі мають визначити тих, хто має служити їм вірою та правдою”, - каже місцевий лідер партії “Батьківщина” Михайло Гуртовий і зазначає, що члени політради чекають на прізвища кандидатів (з обґрунтуванням думки) від населення міста за телефоном 3-66-18.
Натомість у політрадівців вже є і свої пропозиції, однак з ними пресу знайомити не поспішають, пояснюючи це тим, що на можливих кандидатів може початися тиск.
Керівник місцевого осередку Молодіжної партії Руслан Рудь каже, що в політраді також є перелік осіб, які не мають морального права обіймати керівні посади. Сам “чорний список” партійці мають оприлюднити наступного тижня. А лідер Кременчуцької УНП Олександр Харченко запевняє пресу, що вони не мають за мету влаштовувати полювання на відьом.
Всі висунені кандидати обговорюватимуться на обласній політраді, тому місцевих активістів не лякає те, що у висуненні та обговоренні керівних посад не беруть участі соціалісти та нашоукраїнці, які також привели Ющенка до перемоги.
Натомість керівник міського осередку партії “Наша Україна” Павло Черниш до ідеї політради ставиться дещо скептично. Він заявляє, що призначення, наприклад, начальника міської міліції це особиста прерогатива начальника УВС області, і політрада на це вплинути не може. “Політрада могла вплинути на ситуацію з призначенням голів райдержадміністрації, але не при призначенні тих же силовиків. “Повністю змінити всю керівну структуру виборчих органів влади можливо лише під час виборів 2006 року”, - запевняє Павло Черниш, додаючи, що саме таку мету ставить перед собою партія 'Наша Україна'.



 
Автор: bulashev
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх