Невигадані історії

29.04.2005, 13:04 Переглядів: 2 009
Це – лише маленька частка лих, у яких доводиться виживати мешканцям Східної, 22. І за собачу конуру нині треба змагатися у суді. ЖЕДу ж вигідне непроживання мешканців: немає людини – немає й проблеми з наданням іншого житла..

ІСТОРІЯ ПЕРША

Оксану Ігольникову з трьома дітьми ЖЕД хоче виселити на вулицю

Оксана Ігольникова з чоловіком та трьома дітьми, за словами сусідів, живе в гуртожитку десять років.  Молодші хлопчики-двійнята  часто хворіють. Умов у гуртожитку майже ніяких. Гарячої води немає, взимку холодно. Жінка часто возить малят (їм немає й трьох років) до бабусі. Під час однієї з таких поїздок і був складений ЖЕДом акт про її непроживання. Цікаво, що підписаний цей документ не сусідами по секції, а якимись іншими особами. “Понад рік я ходжу по судах, не отримую допомогу на дітей, тому що ЖЕД не видає жодної довідки,” – з такими скаргами пані Оксана звертається в усі інстанції. Апеляційний суд Полтави скасував рішення Крюківського суду про визнання її такою, що втратила право користування житлом, і направив справу на новий розгляд. Представники ЖЕДу на нові засідання не з’явилися. Суд виніс нове рішення на користь сім’ї Ігольникових. Та КГЖЕП “Крюківське” подало апеляцію – судячи з усього, багатодітну сім’ю таки хочуть виселити на вулицю.

ІСТОРІЯ ДРУГА

Наталя Гайворонська відвоювала свою вогку кімнату через суд. Тепер сушить стіни…цеглою

Наталя Гайворонська з сином мешкають у своїй кімнаті №9 вже 15 років. Житло отримувала від вагонного заводу, де працює й нині. “ В липні минулого року я пішла платити за квартиру. Побачила, що квартплата в мене не виставлена. Коли почала розбиратися, виявилося, що є рішення суду про моє виселення – ще в лютому цього року. Повісток я не отримувала, суд розглянув позов ЖЕДу без моєї участі. Мені порадили, щоб швидше шукала свідків і подавала апеляцію”, - розповідає Наталя Гайворонська. “Помилка” ЖЕДу коштувала їй чотирьох місяців судових розборок. Нині її та неповнолітнього сина за втручання профкому вагонного заводу поновили у правах користування житлом.
У кімнаті пані Наталі неможливо дихати – тхне, вибачте, фекаліями. Вже після п’яти хвилин перебування у роті відчувається прілий присмак. Це – результат багатоденної каналізаційної течі у сусідній секції. Аби трубу нарешті полагодили, жінці довелося ходити на прийом особисто до мера. Нині Наталя сушить мокру стіну розпеченими цеглинами – десь почула, що нібито червона цегла добре втягує вологу. У жінки кашель, від якого не допомагають ніякі мікстури. Виселитися з кімнати вона не може – ЖЕД не дрімає, а як новий судовий позов принесуть? Тепер Наталя Гайворонська оббиває пороги, домагаючись, аби її відселили в інше житло з кімнати, пропахлої фекаліями. По відповідні папірці, які задокументують сирість, треба ходити довго. А що ви думали? Нашвидкоруч можна скласти хіба що акт про непроживання.
До речі, відділ опіки та піклування Крюківської райради викликали до суду в якості третьої особи. Та представники його чомусь не знайшли часу на судові засідання і направляли листи з проханням розглянути справи без їхньої участі.



 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх