Перемога полтавців на чемпіонатах Європи

23.07.2007, 20:07 Переглядів: 1 488
В облдержадміністрації вітали молодих спортсменів, які стали переможцями змагань, що проходили в різних країнах світу.
Так, з 6 по 8 липня у місті Валєтта (Мальта) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат. У підсумку змагань Ольга МІЛОКУМОВА посіла третє місце. Вдалому виступу спортсменів на чемпіонаті Європи передував успіх на чемпіонаті України в Луцьку (21-24 лютого 2007 року).

В облдержадміністрації вітали молодих спортсменів, які стали переможцями змагань, що проходили в різних країнах світу. Так, з 6 по 8 липня у місті Валєтта (Мальта) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат. У підсумку змагань Ольга МІЛОКУМОВА посіла третє місце. Вдалому виступу спортсменів на чемпіонаті Європи передував успіх на чемпіонаті України в Луцьку (21-24 лютого 2007 року). Так, Ольга МІЛОКУМОВА та Альона КРИВЕНКО стали переможницями цих змагань, а Дмитро КАНІВЕЦЬ посів II місце. У столиці Угорщини, Будапешті, відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо. До складу збірної команди України потрапив кременчужанин, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №2, майстер спорту України з тхеквондо Дмитро ЛИЗУН (тренер Володимир ЛИЗУН), який посів III місце. З 8 по 15 липня сербське місто Сомбор зустрічало учасників чемпіонату Європи з боксу серед юніорів. Вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України з боксу, чемпіон України серед юніорів 2007 року, Олександр ТРИФОНОВ, змагаючись у ваговій категорії до 91 кг, посів ІІІ місце. Тренує Олександра заслужений тренер України з боксу, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Костянтин СЕМЕНЯГА. Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БЛИЗНЮК привітав переможців квітами та вручив їм грошові винагороди.

Автор: editor