Роль організаторів свята на честь 210-річчя Пушкіна не поділили комуністи та представники «Русской общины».
6 червня, у день народження великого поета, біля його пам’ятника на бульварі Пушкіна зібралося зо три десятки людей. Усе починалося доволі гармонійно – із романсів на вірші Олександра Сергійовича, що лунали з динаміка. Але прямо тут цікавих перехожих зустрічав «агітпроп»: роздавали буклетики – та чомусь не з портретом поета, а з усміхненим обличчям політика Василя Волги. Це працювала так звана «Русская община». На запитання, яким же боком пан Волга до Пушкіна, була відповідь: так він же – за все російське! Он воно що…
Аж тут звуки чудових романсів змовкли. До мікрофона підійшов послідовний комуніст Ігор Коцарь і гучно так сказав, виразно дивлячись у бік представників «Русской общины»:
– Ану відійдіть на 200 метрів! Інакше я викличу міліцію!
Товариш Коцарь пояснив «Телеграфу», що захід на честь Пушкіна проводять саме вони, комуністи, а зовсім не «Русская община». На запитання, яке відношення мають комуністи до Пушкіна (або навпаки) відповів, що більше ніхто не взяв на себе ініціативи вшанувати великого поета…
Шана шаною, але до чого ж тут партійна символіка? У руках прихильників компартії я помітила прапорці.
...І стало так сумно, як може бути сумно лише випускниці російського філфаку на мітингу з політичним присмаком. Зіпсованого враження не врятували навіть вірші, які читали місцеві поети та школярі. Останні, до речі, читали слабенько, перебріхуючи текст. Блиснуло лише одне дівча…
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.