Кременчуцькі боксери успішно виступили на чемпіонаті Полтавщини

8.04.2015, 15:22 Переглядів: 1 134

Кременчук представляли боксери СК «Легіон» та СДЮШОР

1-4 квітня у Полтаві пройшов чемпіонат області серед молоді (1997-1998 р.н.). У змаганнях взяли участь команди з Полтави, Кременчука, Миргорода, Комсомольська, Нових Санжар, Глобине, всього близько 40 учасників.

Кременчук був представлений боксерами СК «Легіон» та кременчуцької СДЮШОР з боксу.

У підсумку боксери школи Олімпійського резерву зайняли перше командне місце. Друге місце виграла полтавська команда «Олімпійські надії», а третє - кременчуцький СК «Легіон».

Турнір був відбірковим на Чемпіонат України, який стартує 27 квітня в Хмельницькому. До складу збірної команди області пройшли хлопці, які посіли І місця у своїх вагових категоріях:

Боксери СДЮШОР: майстер спорту Олександра Христенко (91 кг), Данило Тарасенко (60кг), кандидат в майстри спорту Маріус Гординський (64кг).

Боксери СК «Легіон»: Дмитро Грушевський (69 кг), Андрій Агеєв (64 кг), Віталій Покуляк (+91 кг).