9 серпня на одному з потягів, що слідували через кременчуцьку станцію «Череднички», 23-річний житель Львівської області отримав ураження струмом, повідомляють працівники відділу контролю за оперативною обстановкою в місті.
За попередньою інформацією працівників «швидкої», хлопець виліз на дах потяга і отримав ураження електрострумом та термічні опіки 40% тіла – рук, ніг, грудної клітини та обличчя. Медики надали постраждалому першу медичну допомогу та доправили його до реанімації Третьої міськлікарні.
Правоохоронці зареєстрували цей випадок. Перевірка зібраної інформації триває.
ДОПОВНЕНО:
Вадим Українець, головний лікар Третьої лікарні, розповів «Телеграфу» про стан здоров’я юнака.
- Хлопець заліз на дах вагону нібито для того, щоб подихати свіжим повітрям. І отримав удар від контактної мережі, - каже В.Українець. - Він поступив до лікарні пізно ввечері 9 серпня, в ніч на 10. Мені доповіли про цей випадок близько 12 ночі. Стан потерпілого був важкий. Його госпіталізували, надали першу допомогу – вивели з шокового стану. При ураженні електрострумом найстрашніше – це порушення ритму серця. Усе це виправили кардіологи. Коли стан пацієнта уже був не критичний, передали його до опікового відділення Кременчуцької районної лікарні для подальшого лікування.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.