За попередніми даними 50-річний чоловік виїжджав на мотоблоці з території колісного заводу і не надав дорогу водію автомобілю "ВАЗ 2106"
У Кременчуці о 12.50 на Ярославському проїзді сталося ДТП, повідомляє начальник відділу оформлення ДТП Кременчуцького міськвідділу ДАІ Микола Акименко.
За попередніми даними, 50-річний чоловік виїжджав на мотоблоці з території Кременчуцького колісного заводу на Ярославський проїзд і не надав дорогу автомобілю "ВАЗ 2106", за кермом якого був 25-річний водій.
В результаті зіткнення водій мотоблока отримав відкриту черепно-мозкову травму та численні переломи і був доправлений до реанімації Третьої міської лікарні. Стан чоловіка важкий.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.