У Кременчуцькій міській раді вручили державні нагороди родинам кременчужан, загиблих під час виконання службового обов’язку в зоні антитерористичної операції.
Заступник воєнного комісара по роботі з особовим складом майор Сергій Покотило висловив подяку батькам за виховання синів, захисників нашої Вітчизни.
Державні нагороди родинам трьох кременчужан вручив заступник міського голови Віктор Калашник, який подякував батькам і рідним за Героїв, які віддали своє життя за Україну та кременчужан.
“Вони одні з перших пішли захищати Україну. Завдяки їх подвигу Кременчук живе мирним життям. Вони завжди житимуть у наших серцях”, - додав Віктор Калашник.
Орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджений Вадим Пугачов. Молодший сержант 92 окремої механізованої бригади загинув 16 травня 2015 року біля міста Щастя при ліквідації диверсійно-розвідувальної групи. Нагороду отримувала мама Вадима Татьяна Олексіївна.
Олексій Древаль посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Боєць 93 механізованої бригади загинув у серпні при виході з Іловайського оточення. Нагороду отримала дружина Катерина.
Сестра Олексія подякувала військкомату та хлопцям, які повернулися живими і допомогли знайти Олексія: “Спасибі 29-річній медсестрі Олені Масляній, яка була поранена в шию і обидві ноги. Також дівчатам з батальйону “Донбас”, які рятували хлопців. Хочу, щоб більше нагород вручали живим”, - сказала вона.
Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно нагороджено Андрія Покладова. Старший лейтенант, командир роти вогневої підтримки 128 гірничо-піхотної бригади загинув у лютому 2015 року під Дебальцевим.
“Рана залишена в моєму серці горить палючим вогнем. Образ рідної дитини залишиться зі мною до кінця днів. Дякую за пам'ять про мого сина, за його подвиг та вчинок”, - подякувала присутнім мама Андрія Покладова Анна Маркіянівна.
Як раніше писав "Телеграф", сестрі кременчужанина Сергія Щербака, загиблого в АТО, вручили орден.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.