Починаючи з 15 грудня у Кременчуці почалася робота ялинкових базарів – підприємці, які мають дозволи і документи можуть торгувати «живими» атрибутами Новорічних свят. Всього у місті визначено близько 30 точок з продажу ялинок.
Поки торгівлю розпочав лише Кременчуцький лісгосп. На територію підприємства на вул. Шевченка, 41. Лісівники для мешканців Кременчука цьогоріч заготовили близько 25 тисяч дерев.
Дерево висотою до 1 метра коштує 33 гривні,
від 1 до 2 метрів – 42 гривні,
2-3 метри – 57 гривень.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.