Оксана все життя мужньо боролася із вродженним недугом, побувала у понад 20-ти містах України, вивчила англійську, стала студенткою вуза, гарно малювала, в'язала та грала у брейн-ринг
12 лютого кременчужани прощалися із 24-річною Оксаною Приходько, "Кришталевою дівчинкою", про яку писав "ТелеграфЪ" у 2015 році. За словами рідних, Оксана померла від ускладнень після захворювання на грип.
Провести Оксану в останній путь прийшло дуже багато людей: близькі, рідні та прості кременчужани, які знали її та пишалися її доброю, і водночас мужньою та творчою натурою.
"Уходит в вечность Хрустальная девочка ... Спасибо за то, что была, научила мужеству и желанию жить. Земля пухом", - пишуть знайомі Оксани в соцмережах.
За словами лікарів, дівчинка була однією з тих, кого називають «кришталеві люди», і хворіла на незакінчений остеогенез або ламкість кісток. Своє дитинство провела з батьками та рідними, проходила дороговартісне лікування у Москві, а згодом пішла до кременчуцької школи №28. І хоча навчатися у класі не могла, займалася індивідуально вдома, бо дуже хотіла вчитися.
У свої 24 Оксана Приходько побувала у понад 20-ти містах України, вивчила англійську, стала студенткою вуза та підкорила Карпати і Чорне море.
А ще Оксана дуже любила займатися творчістю: в'язала, малювала гарні картини, брала участь у різноманітних виставках, грала в брейн-ринг, була у команді від "Адаптаційно-реабілітаційного оздоровчого клубу інвалідів" ("АРОКІ").
Зовсім недавно (у грудні 2015 року) брала участь у конкурсі талановитої молоді "Час жити".
Про світлу та творчу Людину з великої букви, якою була Оксана - читайте у публікації "Кременчуцька кришталева дівчинка".
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.