Кременчужанка отримала тяжкі тілесні ушкодження, а її співмешканець помер від вогнепального поранення
У Кременчуці 48-річний чоловік побив 50-річну співмешканку та вдарив її сокирою, а сам застрелився. Про це повідомляє прес-служба поліції та медики.
Повідомлення про подію надійшло на лінію «102» до Кременчуцького відділу поліції близько 16.00 години. За допомогою до правоохоронців звернулися рідні та сусіди, які виявили в одній із квартир в мікрорайоні Молодіжний на вул.Володимира Великого (Тельмана) міста Кременчука, з тілесними ушкодженнями власників помешкання.
З місця пригоди, до лікарні в тяжкому стані госпіталізовано 50-річну кременчужанку. У неї - рублені рани лобної, тім'яної ділянки голови та інші тілесні ушкодження. Жінка знаходиться у реанімації 3-ї міськлікарні. У неї мозкова кома.
Її стан лікарі оцінюють як тяжкий.
Також до лікарні було госпіталізовано і співмешканця останньої, з вогнепальним пораненням. Діагноз - вогнепальне поранення ділянки шиї, скроневих ділянок голови з обох сторін. Чоловік від отриманих травм помер.
За попередньою інформацією, що встановлена правоохоронцями, після сімейної сварки чоловік спричинив жінці тілесні ушкодження та намагався здійснити самогубство.
«Наразі на місці події працюють експерти та слідчі кременчуцької поліції. Що саме трапилося в помешканні - буде встановлено тільки в ході слідства. З місця події правоохоронцями вилучено пістолет та ряд інших речових доказів», - повідомив Вадим Могила керівник кременчуцької поліції.
За фактом події Кременчуцьким відділом поліції розпочато кримінальне провадження за статтею 15 та статтею 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.