![Кременчуцькі ракетники беруть участь у військовому параді в Києві Кременчуцькі ракетники беруть участь у військовому параді в Києві](/uploads/posts/2016-08/thumbs/1472025867_14022124_864426823689696_3408110900930400442_n.jpg)
На вчорашній репетиції параду побувала кременчуцька волонтерка
Сьогодні, 24 серпня, о 10.00 у столиці розпочався військовий парад до Дня Незалежності. За словами кременчуцької волонтерки Ірини Митрофанової, в колоні по Хрещатику йдуть і наші ракетники разом із командиром Олександром Келембетом.
Ірина побувала на вчорашній репетиції параду, про що і написала щемливий пост на своїй сторінці у Фейсбук:
"Репетиция парада со слезами на глазах. И я за парад. Люди должны видеть свою армию и тех, кто их защищает.
А по поводу ай яй яй покоцанного асфальта скажу не нужно красть, а нужно делать качественно. С асфальтиком ничего не случилось. Я горжусь нашей армией. Ее столько лет убивали и не смогли разрушить. А еще я с гордостью смотрела на своих малышей. Мои самые первые Смерчата-Боги войны", - написала кременчужанка.
![Кременчуцькі ракетники беруть участь у військовому параді в Києві Кременчуцькі ракетники беруть участь у військовому параді в Києві](/uploads/posts/2016-08/thumbs/1472026044_bezymyannyy.png)
Автор:
Руслана Горгола
Джерело фото: facebook.com
Фото: Ірина Митрофанова
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.