Для кременчужанки Юлії Цибульської кидати виклики системі – звична справа. Цього разу вона балотується у Верховну Раду від Кременчука (146 округ) із бажанням зробити Україну гідною для життя не тільки нашим дітям, а і всім нам. За плечима у Юлії успішний бізнес і вражаюча громадська діяльність з втілення у життя гендерної рівності.
За даними програми розвитку ООН, в Україні в руках жінок менше 10% економічних ресурсів. У загальній кількості підприємців жінки становлять 38%. І справа тут не в тому, що жінки не хочуть чи не можуть.
Цибульська по собі знає, що жінці у бізнесі доводиться значно важче, ніж чоловікові. Адже перше, що стає на її шляху, - це стіна із стереотипів.
31-річна Цибульська - яскравий представник нового покоління лідерів. Бізнесом займається 5 років. Змогла почати все з нуля і тричі запустити повноцінний продукт. Є засновницею власних торгових марок: освітнього центру Insha Osvita, школи ІТ-технологій та інновацій doITschool і туристичного центру Kosmopolit.UA.
Цибульська поставила собі за мету зробити сучасну освіту доступною кожному. У Кременчуці вона створила освітній центр «Інша освіта», який авторизований Кембриджем. Він втілив в собі досвід кращий закордонних шкіл.
Діти із незахищених верств населення можуть безкоштовно вивчати іноземні мови та програмування у стінах її освітнього центру.
Крім того, двічі на тиждень всі бажаючі збираються на безкоштовних курсах з вивчення найпопулярніших іноземних мов (польська та англійська). Це була власна ініціатива Цибульської.
Я - за створення середовища, в якому кожен отримає можливість бути фінансово незалежним, реалізувати свої знання і бути впевненим в завтрашньому дні. Енергію потрібно направляти на підвищення доходів населення. У сучасному світі гроші приносять наукомісткі професії і освіта. Тому освіта, створення робочих місць, розвиток підприємництва - головні вектори розвитку нашої країни, які ми розвиваємо та будемо розвивати. І політика нам потрібна для популяризації наших ініціатив. Ми всі міряємо рівень свого життя з Європою. За статистикою, в найбільш економічно розвинутих країнах рівень освіченості населення найвищий. Це – показник гідного життя. І ми будемо йти до цього впевнено, разом з вами, - зазначає Цибульська.
Крім бізнесу, Юлія Цибульська займається активною громадською діяльністю, очолюючи організацію "Інша Жінка".
Головна мета організації – долати згадані вище стереотипи і підтримувати жінок в питаннях гендерної рівності.
Приміром, в проекті організації «Інша школа бізнесу» Марина Мартиненко, що планує відкриття центру з вивчення англійської мови SpeakER на Петрівці, де немає школи та іншої інфраструктури для розвитку дітей, найближчим часом отримає 30 000 грн на розвиток власної справи.
У Верховній Раді Цибульська планує продовжити цей шлях і буде працювати над економічними програмами та залученням жінок до сфер управління.