Презентація у серпні годинників Fenix 8 стала яскравою подією, яка особливої реклами не потребує. Шанувальники Garmin давно її чекали, обговорюючи в Мережі чутки і дискутуючи на тему майбутніх інновацій. В історії бренду ще жодна новинка такої уваги не удостоювалася.
Секрет успіху Fenix у тому, що ці годинники мають величезну кількість функцій: для тренувань, оцінки здоров'я, активного відпочинку, подорожей і для повсякденного використання, зрештою. Сьогодні нікому з конкурентів не вдалося вмістити такий «калейдоскоп можливостей» в одному продукті. Універсальні годинники Гармін Фенікс у цьому відношенні лідирують.
Виробник не зупиняється в пошуку нових рішень, тому кожне покоління гаджетів обзаводиться новою зірочкою в оцінці якості. Годинники Garmin Fenix 8 також істотно оновилися і пропонують низку цікавих опцій.
Нове в моделях Fenix 8
- Апаратні зміни
Модифікована сонячна батарея у версіях Solar (на 50% більше енергії), герметичні кнопки, мікрофон/динамік, накладка між кнопками для захисту барометра і мікрофона.
- Динамічна маршрутизація
Якщо раніше у разі відхилення від курсу пристрій просто підказував, як повернутися до маршруту, то тепер прорахує альтернативний маршрут, вибравши який, ви все одно подолаєте заплановану відстань.
- Опція «Встановити ціль»
Годинник нагадає про необхідність повернути назад, щойно подолаєте половину шляху.
- Garmin Share
Це можливість поділитися інформацією (наприклад, про місце зустрічі) з іншими користувачами пристроїв бренду по Bluetooth-каналу.
- Додалися плани силових тренувань
Вони розраховані на місяць-півтора, завантажуються із застосунку Garmin Connect.
- Дайвінг
Годинник Fenix 8 сертифікований для підводного плавання на глибину до 40 м. Завдяки вбудованому дайв-комп'ютеру він відстежуватиме занурення. Аналізувати дані можна в мобільному застосунку Garmin Dive.
- Гучномовець
Використовуючи мікрофон/динамік, можна приймати телефонні дзвінки через Bluetooth/гучний зв'язок і слухати музику без навушників.
- Голосове керування телефонними асистентами
Годинник підтримує керування голосовими помічниками на смартфонах Android та iOS. Просто диктуйте команди, як і під час налаштування гучного зв'язку. Ви можете використовувати годинник для надсилання SMS або дзвінків за допомогою голосового керування.
- Диктофон
З’явилася можливість надиктовувати нотатки. Файли зберігаються в бібліотеці годинника. Доступ до них можливий, якщо під'єднати пристрій до ПК.
- Голосове керування годинником
Вибравши відповідний режим, можна вимовити команду (наприклад, встановити таймер, почати дію), яку пристрій має виконати.
- Поліпшений інтерфейс користувача
Ви можете вибрати розмір шрифту. Циферблати та їхній редактор тепер виглядають більш упорядковано. З'явилися нові звукові сигнали – наприклад, у разі запуску/зупинки активності. Якщо під час занять потрібно скасувати блокування екрана, проведіть пальцем зверху вниз – це активує сенсорне введення на кілька секунд. А щоб увімкнути зворотний відлік часу для різних подій/дат, Garmin пропонує додаток Countdown. Під час роботи з мапами передбачено меню швидкого доступу до потрібного шару мапи. Також з'явилося швидке перемикання між режимами мапи «Північ-Верх» і «Напрямок руху».
Резюмуємо
Fenix 8 випускається з дисплеями AMOLED (43 мм, 47 мм і 51 мм) і у форматі Solar з MIP-екраном (47 м і 51 мм). Кожна версія має свої «родзинки». І бувалі клієнти Garmin, і новачки напевно оцінять безліч великих і маленьких змін, завдяки яким користуватися годинником стало зрозуміліше. А ми підкреслимо – годинник Fenix 8 в плані інтерфейсу став більш «дружнім»!