Кілька пивних наметів, жива музика, багато мотоциклів – таким запам'ятався кременчужанам BeerFest, що відбувся 11 серпня в Придніпровському парку. "ТелеграфЪ" спробував оцінити плюси та мінуси цього дійства, що за атмосферою було більше схожим на паб під відкритим небом, аніж на фестиваль.
У Кременчуці вже давно не було пивних фестивалів чи бодай просто Дня пива. Подібні заходи "відтягували" на себе окремі кафе, тому нічого великого та святкового не виходило – зібрались-випили-розійшлись. Про реконструкцію лицарських поєдинків та створення антуражу й не йдеться.
– Найцікавіші фестивалі були наприкінці 90-х років, – каже колишній біроман (любитель пива) Сергій. – По три дні йшли. Там сортів пива більше було та й на будь-який смак. До того ж кращого, ніж переважна частина нинішнього. Акції та конкурси проводили як суто фестивальні, так і безпосередньо від заводів-виробників.
Тому на 11 серпня, дату заявленого BeerFest, у міських любителів пива були певні надії – невже фестивальний рух відновлять? Що ж було насправді... Біля літньої сцени в Придніпровському парку поставили кілька великих наметів з лавками та столами для клієнтів. У двох місцях можна було купити три сорти пива на розлив або обрати з невеликого спектра пляшкового. В принципі, біроманам можна було йти додому, а ось на інших чекала атмосфера пабу під відкритим небом.
На сцені наживо виступали дві міські кавер-групи (виконують популярні пісні на свій манер) – "Black Jack" і "Зефір". Між сценою і пивними місцями розмістилися мотоцикли байк-клубу Ravens ("Ворони"), кременчуцько-комсомольської збірної команди з мотокросу "АртСлавМоторс" та автомобілі автоспільноти KremenDrive. Ведучий VJ Red розважав публіку пивними конкурсами та цікавою інформацією про виставлену техніку. Під завісу свята на всіх чекав феєрверк. Ось такий собі фестиваль. Звичайно, пиво і культура його пиття – поняття особисті, але спробуємо оцінити захід якомога об'єктивніше.
Мить перемоги! Артем взяв верх у швидкісній ліквідації пива, "вибивши" двох конкурентів підряд
Пивна команда "Джмелі" перемагає в естафетному спустошенні пінного напою. Учасники та глядачі схвально "гудуть"
Мінуси
Плюси
Хочеться, аби організатори наступних пивних фестивалів бажали не просто напоїти гостей, а прагнули влаштувати дійсно цікаве свято та просували в маси культуру споживання хмільного напою.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.