Просто дах їде від того, які щілини в наших будинках здатен знайти тепловізор… Прилад показує у режимі реального часу середню температуру на поверхні, що досліджується, максимальну температуру та мінімальну. Зображення виводиться в інфрачервоному спектрі: «найгарячіші» ділянки – у теплих тонах, а з низькою температурою – у холодних.
До рук журналістів «Телеграфа» потрапив тепловізор. Не той, котрим наші бійці сепаратистів у «зеленці» видивляються, а звичайний, громадський. Після його тестування нам стало зрозуміло, що цей прилад перед зимою – все одно, що градусник під час епідемії грипу. Тепловізор, при детальному вивченні приміщення як з вулиці, так і з середини, здатен знайти всі шпаринки, через які виходить таке дороге в наш час тепло. Для мешканців приватних будинків це питання взагалі № 1. Тож запрошуємо на нашу першу прогулянку з тепловізором.
Це вікно у нашій редакції. Через усю ліву частину вікна «сифонить» – варто «подякувати» тим, хто встановлював його. Згори над частиною вікна, що відкривається, «фіолетова діра» – тут продірявилось ущільнення між вікном та рамою. Треба вчасно замінювати, щоб холод не впускати та тепло зберігати.
Те саме вікно, вигляд з вулиці. Гріємо повітря…
Так працює утеплення у багатоквартирному будинку. Стосовно збереження тепла в окремо взятій квартирі – так, а якщо рахувати на весь будинок та на загальний гаманець – крапля в морі. Треба утеплювати весь, щоб економити.
Чоловік виконав утеплення в малосімейці, але не в усіх частинах воно працює. Жовті плями на фіолетовому тлі – це ті «дірки» в утепленні, які не видно неозброєним оком. Через них виходить тепло.
Поглянули на сусідню з редакцією школу № 19. Тепловізор одразу бачить, де стоїть нове пластикове вікно, а де старе дерев’яне…
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.