Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я, розповів, що заважає формуванню електронних реєстрів на Полтавщині
Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак розповів, що у Кременчуцькому районі не встигають сформувати "червоні" реєстри в рамках медичної реформи. Формуванню повноцінних електронних реєстрів заважає недостатній рівень комп’ютеризації медзакладів області. Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.
Формування повних списків усіх мешканців області (“червоних” реєстрів) один з етапів реалізації медичної реформи в Україні.
- Із 329 амбулаторій лише 126 (38,4%) підключені до Інтернету. Впроваджуватиметься дана концепція у три етапи: перший – підготовчий, другий – впровадження (2018-2019 р.р.) і третій – інтеграція (2020 рік). Ця система є радикальною, оскільки повністю міняється принципи фінансування. Але передбачено поступовий перехід, - повідомив Віктор Лисак.
На сьогодні уже сформовано понад 86% списків населення. Стовідсотково «червоні реєстри» сформували у Полтаві, Лубнах, Горішніх Плавнях, Великобагачанському, Гадяцькому, Козельщинському, Решетилівському та Хорольському районах. Найгірше ж справляються із цим завданням у Лубенському, Кременчуцькому і Оржицькому районах. До МОЗ Департамент уже надіслав інформацію про мережу первинної ланки медико-санітарної допомоги та орієнтовну кількість населення, яке буде обслуговуватися на території медичного закладу.
Цього року, за словами Віктора Лисака, заплановано відкрити 2 амбулаторії у Полтаві та по 1-й – у Кременчуцькому та Миргородському районах.
Планується також підключення Центрів ПМСД, АЗПСМ та ФАПів до мережі Інтернет, проведення аналізу матеріально-технічного забезпечення, розробка по кожній адміністративній території проектів на проведення поточних та капітальних ремонтів споруд ЦПМСД та їх підрозділів.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.