Відсьогодні розпочалася голосування за кращий проект меморіалу Героям АТО у Кременчуці, який розмістять у сквері «Ювілейний» навпроти Міського палацу культури.
Проголосувати за кращий проект та висловити свої пропозиції можна на веб-порталі Кременчуцької міської влади.
Голосування триватиме до кінця року.
м. Рокитне Київська область
Подали кілька ескізів кованих пам’ятників. 6-метровий кований хрест. Він складається з цілих та пробитих пластин, які уособлюють живих та загиблих бійців. Варіант 1
м. Рокитне Київська обл. Варіант 2
м. Суми
м. Кременчук. Варіант 1
У проекті меморіального комплексу передбачено центральний пам'ятник, який складається з дерева роду увічненого гербом України та вітражами. На них зображені: Архангел Михаїл (покровитель військових) з опущеним мечем, який символізує закінчення війни; дівчина у маках, яка зображає Україну; козак Мамай, який сидить на барикаді, його серце пробите кулею несправедливості та зради На дереві роду художниця хоче розмістити листочки з іменами загиблих Героїв та гільзи, привезені з передової. Сама композиція підсвічуватиметься з трьох сторін. Четвертий промінь світла здіймається до неба через дерево роду, яке містить ДНК нації.
м. Кременчук, Варіант 2
м. Кременчук
м. Кременчук
Пропонує скульптуру військового з коханою. Пам’ятник пропонують зробити або з скла чи мармуру. Постать військового за задумом повинна бути білого кольору, а жінки – чорного.
м. Світловодськ Кіровоградської обл. Варіант 1
Складається з основи та герба. Герб стилізований фрактальними (дрібними) елементами із габро. На них є можливість розмістити ілюстрації та написи прізвищ імен загиблих учасників АТО.
м. Світловодськ Кіровоградської обл. Варіант 2
Він представляє образ Архангела Михаїла, який є покровителем воїнів, та символізує боротьбу воїнів АТО і героїв Революції Гідності в Україні. Фігура зображена у військових обладунках з мечем у правій руці та щитом у лівій. Вважається, що після перемоги у битві він не перестає боротися за славу Бога і за справу спасіння людей. Архангел Михаїл вважається захисником душ померлих. Позаду Архангела Михаїла зображена колона, увінчана Державним гербом, що символізує Соборність України.
Львівська обл. Варіант 1
м.Кременчук
Запропонувала жорна, як символ формування національної ідентичності (жорна відсіюють всі непотрібне, залишаючи найкраще). Жорна, згідно з ескізом, хочуть розмістити по всьому скверу Ювілейному. Також ці орна можна використовувати як лавки для сидіння.
м. Кременчук Варіант 2
м. Хмільник Вінницька обл.
Дніпропетровська область
Запропонувала карту «Незалежність України». Як повідомили автори у листі цей проект може бути і без крил.
м.Кременчук
Надав ескіз обеліску. У ньому як варіант може бути вічний вогонь
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.