Юні скелелази Кременчука брати Пічки принесли 2 золотих та 2 срібних медалі. Юні спортсмени секції скелелазіння КрНУ ім. Остроградського Ігор Пічка та Демид Пічка весною взяли участь в кількох турнірах національного та міжнародного рівня.
Початок весняного марафону зі скелелазіння наші спортсмени почали з міжнародних змагань, які проводилися федерацією альпінізму і скелелазіння Румунії.
З 23 по 25 березня у Бухаресті пройшов International Climbing Trophy Carpatic 2018. Участь в змаганнях взяли спортсмени з Болгарії, Туреччини, Сербії, Румунії, України на скеледромі Саrpatic Sala de Escalada.
Юні скелелази змагалися в двох видах - лазіння на трудність і боулдерінг. У групі С2 (2008-2007) взяли участь 42 спортсмена, серед яких Ігор Пічка. Ігор посів 6 місце на болдерінгу, 6 місце в лазінні на трудність і 6 місце в загальному заліку.
У групі С3 (2010-2009) змагалися 46 юних спортсменів, серед яких Демид Пічка. Він зайняв 6 місце на болдерінгу, 4 місце в лазінні на трудність і 5 місце в загальному заліку.
На батьківщині спортсменів, в Донецькій області звідки родом родина Пічок, з 30 по 31 березня пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з болдерінгу на базі ЦВР Краматорська. У змаганнях взяли участь спортсмени з Харківської, Донецької, Луганської, Київської, Полтавської, Одеської, Хмельницької, Житомирської областей та міста Києва.
Полтавську область та Кременчук представили брати Пічки. За підсумками чемпіонату з болдерінгу Демид Пічка в групі 2009-2010 серед 21 спортсмена посів 2-е місце, а Ігор Пічка в віковій групі 2007-2008 р.н. серед 32 спортсменів завоював 1-ше місце.
Заключним етапом у весняному марафоні зі скелелазіння став відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння «Золота ящірка», який пройшов з 24 по 25 квітня у Дніпрі. У змаганнях брали участь спортсмени з різних куточків нашої країни. На змаганнях в дисципліні лазіння на швидкість в групі 2007-2008 взяли участь 28 юних спортсменів. Ігор Пічка завоював 1-ше місце. У фіналі Ігор поставив свій особистий рекорд, пробігши трасу 10 метрів за 4,8 секунд. Також Ігор завоював «срібло» в дисципліні лазіння на трудність.
До змагань в різних дисциплінах готували різні тренери з різних куточків України:
Хочеться відзначити, що скелелазіння останнім часом дуже динамічно розвивається, в даний час не тільки в Європі, але вже і в Україні відкриваються приватні школи скелелазіння, які показують високий рівень підготовки спортсменів, завдяки новим методам і підходам в підготовці. Так в Україні в даний час їх налічується 16.
Нагадаємо що скелелазіння визнано олімпійським видом спорту в 2017 році, перші олімпійські ігри за участю скелелазів пройдуть в 2020 році.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.