star archive bad ca calendar cat coms dislike down down2 fav fb gp info left like login love mail od pass rel reply right search set share sort_down sort_up top tw up views vk votes cross phone loc ya

Кременчужанин торгував ювеліркою на Дніпропетровщині й «заробив» 1360 гривень штрафу

23.11.2018, 16:07 Переглядів: 2 061

Це вже не перший «грішок» продавця

80 неоподатковуваних мінімумів, або 1360 гривень, штрафу отримав житель Кременчука Євген, який незаконно торгував на Дніпропетровщині. Як повідомили на засіданні адмінкомісії при Кременчуцькій міськраді 22 листопада, на кременчужанина склали протокол про адміністративне порушення за торгівлю ювелірними виробами у селищі міського типу Царичанка.


Це вже не перший випадок, коли Євгена «спіймали» на незаконній торгівлі ювелірними виробами. Раніше подібне зафіксували в місті Олександрія Кропивницької області.

Теги: штраф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх