Чи навчатимуть школярів подружньому життю залежить від Департаменту освіти та самих батьків
На останньому засіданні Кременчуцької міськради депутати підтримали запит Григорія Угніча з фракції «Поруч». Депутат запропонував задля зміцнення сімей, підготувати молодь до подружнього життя. Готувати молодь хочуть, запровадивши в 9-11 класах Кременчука освітню програму «Школа подружнього життя».
«ТелеграфЪ» запитав у Міністерства освіти за допомогою запиту, чи схвалений методичний посібник «Школа подружнього життя». За дорученням МОН Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» відповіла,
що навчально-методичний комплект «Школа подружнього життя»: програма, методичний посібник (автор Олійник О. В.) для вчителя пройшов експертизу комісії з християнської етики Науково-методичної ради з питань освіти МОН і отримав «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».
Виконуюча обов’язки директора департаменту Світлана Михайленко розповіла «Телеграфу», що запит Угніча ще не «розписали» на департамент. Але примірники методичного посібника у них вже є.
Коли запит надійде до департаменту, почнуть вивчати питання. Робити це буде науково-методичний центр.
За інформацією із запиту, курси духовно-морального спрямування можуть вивчатися лише у формі варіативної складової. Іншими словами – за бажанням школи.
Вивчення основ християнської етики та інших предметів духовно-морального спрямування в загальноосвітніх навчальних закладах можливе лише за умови письмової згоди батьків усіх учнів класу та за наявності підготовленого вчителя.
Тобто, школі варто не лише отримати письмову згоду від батьків усього класу, а й підготувати педагога.
У запиті йдеться, що вчителів за відповідним напрямком можуть підготувати в:
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.