Розпитати Фреймут про її книжки та багато всього іншого кременчужанки зможуть уже 10 березня о 19.00 в МПК
Увесь 2018 рік лише лінивий не писав у соцмережах про Фреймут. Найвідоміша ревізорка країни нікого не лишає байдужим – усі, хто хоча б раз бачив Олю по ТБ або зустрічався з нею, діляться на два табори: тих, хто щиро захоплюється, або зовсім не сприймає чи ненавидить. Як би там не було, дискусії однозначно підігрівають інтерес до Оліної особистості.
І ось у березні Фреймут завітає до Кременчука з тригодинним майстер-класом «Ревізія життя» на якому власним прикладом надихатиме кременчужанок досягати успіху. З такої нагоди ТЪ вирішив провести невеличку «ревізію життя» самої Олі. Ось ви, наприклад, знали, що екс-ведуча програм «Підйом», «Шоуманії», «Хто зверху?», «Ревізора», «Голосу країни», «Інспектора Фреймут», «Олі» та директорка школи панянок у реаліті-шоу «Від пацанки до панянки» – письменниця. Отож. А Оля, між іншим, видала вже чотири книги!
Неабиякий успіх мала перша книга журналістки «Де їсть і [з ким] спить Фреймут», яка вийшла друком у 15-му році. Ілюстрована художніми фотографіями й малюнками книжка є літературним щоденником, до якого ввійшли два ексклюзивних інтерв'ю, есе, які авторка писала в перервах між телезніманнями свого інспекторського проекту під час подорожі Західною Україною. За задумом Фреймут, ця книжка — більше ніж мандрівник або щоденник нотаток, це її неcподівані візії міської культури, готелів, ресторанів, кав'ярень та розповіді про духів міста.
Ось кілька цитат:
Більш того, Фреймут вчинила вкрай хитро і заснувала власне видавництво Snowdrop у якому і видається.
Дебютувала Оля і як дитяча письменниця з казкою «Кажан Жан» - головний персонаж кажан Жан, який мріє зробити селфі з сонцем, якого ніколи не бачив.
За словами Фреймут, сюжет вона вигадала під час подорожі по Італії, а записала його прямо в айфоні дорогою з Риму в Сорренто.
Не абиякий ґвалт у соцмережах викликала книжка «Школа пані Фреймут: Етикет». Будучи директоркою школи панянок Фреймкт виклала у мережу уривок з недописаної тоді книги… І почалось. Прокоментувати фрагмент із ще не виданої книжки заходилися колеги по цеху, художники, психологи, політики, письменники й багато інших експертів та експерток.
Останньою світ побачила книга «Про любов». Це збірка коротких історій про любов від 12 світових класиків літератури (А. Крісті, О. Уайльд, О. Генрі, Ф. Раневська, Чехов А. та інші) і 12 есе від самої Олі.
Хоч нині і рано говорити про важливість внеску Фреймут в українську літературу, однак наявність оригінального та особливого стилю письма ведучої очевидна.
Крім того, Фреймут любить літературу не лише як автор, а й як читач, про що вона неодноразово розповідала в інтерв'ю: «Я дуже люблю читати. У мене завжди позичають книги і не віддають. Я списую це на мій вишуканий літературний смак, бо якби книги були нудними, мені б їх повернули наступного ж дня».
Розпитати Фреймут про її книжки та багато всього іншого кременчужанки зможуть уже 10 березня о 19.00 в МПК.
А ми до того часу проведемо «ревізію» і інших аспектів життя екстравагантної панянки Олі Фреймут.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.