star archive bad ca calendar cat coms dislike down down2 fav fb gp info left like login love mail od pass rel reply right search set share sort_down sort_up top tw up views vk votes cross phone loc ya

Стипендію Кабінету Міністрів отримають двоє тренерів з Полтавщини

7.03.2019, 10:44 Переглядів: 2 250

 

Представники Федерації боксу України одержали державні стипендії

Протягом останніх місяців провідні представники Федерації боксу України, боксери та тренери чемпіонів були відзначені державними стипендіями. За поданням Мінмолодьспорту, призначено стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо-2020.


Відповідно даного Указу стипендії отримуватимуть двоє тренерів з Полтавщини: 

  • Ляховий Олександр Миколайович - тренер Вихриста Віктора, який входить до складу кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)
  • Хижняк Олександр Олександрович - тренер Хижняка Олександра, який входить до складу кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)


Стипендії виплачуватимуться Міністерством молоді та спорту України, а їх середній розмір становитиме 29 000 грн.


Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 4 березня президентські стипендії отримуватимуть: дзюдоїстка Єлизавета Каланіна, легкоатлетка Ольга Ляхова та тренер з дзюдо Василь Волошин. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх