До 15 липня включно необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для зміни місця голосування, про це повідомляє громадянська мережа «Опора». Адреси можна знайти тут.
До речі, Центральна виборча комісія скасувала необхідність надавати підтверджувальний документ під час зміни місця голосування. Досі потрібно було обґрунтовувати зміну місця голосування, надаючи довідку з роботи, транспортні квитки або інші документи.
Громадяни, які змінять місце голосування, не зможуть обирати мажоритарників.
Особливістю парламентських виборів є те, що виборець, який голосує не за місцем прописки, отримає лише один бюлетень - за партійними списками.
Нагадаємо, дострокові парламентські вибори відбудуться 21 липня.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.
Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.
Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.
Важливі матеріали: