Міський голова Віталій Малецький на засіданні штабу оперативного реагування підняв питання роботи з обласною станцією швидкої допомоги, яка відмовлялася їхати до кременчужан з підозрою на короновірус. Рішення доводилося врегульовувати в «ручному режимі».
- Взаємодія з обласною станцією швидкої допомоги, дзвінки приходять на них, а вони далі передають. Я розумію вчора зранку був збій, вони не хотіли виїжджати на підозру коронавірусу. Як ми діставали тих кременчужан, які були на борту Амстердам-Київ на якому було двоє людей, які зараз в лікарні, - зазначив міський голова Віталій Малецький. - Одну дівчину, яку відмовилася везти швидка - батько привіз сам в інфекційне відділення, щоб провести необхідні дослідження. Дівчинка ця без симптомів, тому повернулася з батьком додому на самоізоляцію.
- Чоловіка, який знаходиться в інфекційному відділені доставила бригада швидкої допомоги, але через нашу підстанцію, а не через «103», - зауважила заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко.
- В ручному режимі, - зазначив мер. - У нас фактично була ситуація, коли центр прийняття рішень блокував доставку пацієнтів з підозрою на коронавірус. Я так розумію? Тобто виклики поступали, телефонували, прохали передати через планшет виклик, попереджали про насторогу, що необхідно бути в інфекційних костюмах й перевести цих людей. Убезпечити себе й місто від небезпеки. Я правду кажу чи помиляюся?
- Ви говорите правильно, - додала Людмила Пономаренко.
- Ми «окольними» шляхами отримали інформацію про яку знали на певному рівні. Ми зранку зреагували. А нам вибачте влаштовують саботаж з перевезенням цих людей в інфекційне відділення... Вчора також сів літак з Амстердаму на якому були кременчужани й ми досі не знаємо хто вони, - сказав мер.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.