Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік на ранковому брифінгу нагадав, що під час війни навчальних повітряних тривог не буває. Усі вони справжні, бойові. Тож, якщо чути сигнали сирени, треба негайно спускатися у бомбосховище чи укриття. Якщо сигнал застав у магазині чи іншому місці, то треба шукати найближче укриття, адресу якої має підказати персонал магазину.
Теж саме стосується й тих, хто сигнал почув, знаходячись в автівці перед блокпостом. Автівку бажано покинути та спуститися до сховища.
До речі, він нагадав жителям району, що під час дії воєнного часу на блокпостах треба виконувати вимоги щодо пред’явлення документів та огляду автівки, а не сперечатись через це. Це не тільки прискорює пропуск, а й забезпечує безпеку та спокій у районі. Начальник РВА зізнався, що інколи й йому доводилось показувати свій автомобіль, адже не всі, хто перебуває на блокпостах знає його в обличчя.
Згідно наказу начальника Кременчуцької районної військової адміністрації у районі офіційно встановлено 24 блокпоста, на яких чергують поліцейські, нацгвардійці та представники територіальної оборони. Наразі щось схоже на блокпости встановлено при в’їзді майже до кожного населеного пункту, де чергують чоловіки з місцевих громад.
До речі, за минулу добу у районі зафіксований лише один випадок мародерства, хоча й він скоріше схожий на звичайну крадіжку. Диверсійних груп ворога виявлено не було.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.