Сьогодні, 22 квітня, у Кременчуці попрощалися із військовим Романом Шелеськом, який загинув у Луганській області. Роман загинув 18 квітня поблизу населеного пункту Новотошківське під час нічного артилерійського обстрілу.
Напередодні в Онуфріївці односельці та батьки провели в останню путь Романа. Чоловік родом звідти, проте жив та працював у Кременчуці.
Народився Роман 20 травня 1980 року в Онуфріївці. Ще з дитинства мріяв працювати в правоохоронних органах. Про це повідомляє Онуфріївська селищна рада.
Закінчивши середню школу у 1997 році, вступає до Херсонського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ України. І вже у 2001 році після закінчення закладу, до Онуфріївського районного відділу поліції на роботу приходить молодий слідчий Роман Шелесько. Працює сумлінно, відповідально, впевнено набуває досвіду.
У правоохоронних органах на різних посадах Роман Васильович працює до 2014 року.
Маючи загострене почуття справедливості та відповідальності, військовий за покликанням, він стає на захист Батьківщини на сході України в Донецькій та Луганській областях.
Майор Шелесько проходив військову службу на посаді заступника командира батальйону з морально – психологічного забезпечення 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. У 2017 році закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Роман шанував своїх батьків, був уважним сином і братом, любив свою сім’ю, дітей. Приїжджаючи додому до батьків, завжди мамі дарував троянди.
Роман Шелесько був начальником слідчого відділення ЛВ на ст.Кременчук. Майор Шелесько пішов по стопах батька, який також працював у правоохоронних органах. З початку російсько-української війни у 2014 році пішов на захист рідної України.
Друг дитинства Петро розповів, що вони виросли в одному дворі, потім працювали разом.
Однокласник Сергій додав, що навчалися з Романом у 10-11 класах.
Поки у Міському палаці культури під гул повітряної тривоги кременчужани прощалися із захисником. Побратими Романа з 57 бригади з самого ранку приймали бій з російськими загарбниками й тримали оборону Луганщини.
Попрощатися з Романом Шелеськом прийшли колеги по роботі, представники влади, небайдужі кременчужани та навіть побратими з передової. Товариш Олександр знав Романа ще з 2000 року.
У військового залишились дружина, троє дітей та батьки.
Після відспівування у Свято-Миколаївському соборі, поховали Романа Шелеська у Кременчуці на Свіштовському цвинтарі на Алеї Героїв.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.