Рішення про гуманітарну допомогу тим переселенцям, які отримали статус ВПО з 2014 року, буде прийняте після того, як забезпечать продовольчими наборами тих, хто покинув свої домівки після 24 лютого
У Кременчуцькому районі продовжують видавати гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям у рамках президентської кампанії допомоги людям. Продовольчими наборами забезпечили вже 20087 осіб, із 37226, що офіційно зареєстровані у районі як внутрішньо переміщені особи.
Про це на ранковому брифінгу заявив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.
Він пообіцяв, що найближчими днями продовольчі набори видадуть усім ВПО, які зареєструвались у територіальних громадах району після 24 лютого.
За його словами, у Кам’яних Потоках зареєстровано 636 ВПО, у Пришибі – 117 – і саме стільки наборів туди завезли, тож вистачить на всіх.
Завтра, 6 травня, Кременчуцька РВА відкриває пункт видачі гуманітарної допомоги у Новій Галещині, у понеділок, 9 травня – у Глобиному, 10 травня – в Піщаному, а 11 травня – у Градизьку.
На запитання журналістів, що надання гуманітарної допомоги тим переселенцям, які отримали статус ВПО з 2014 року, Олег Лєднік відповів, що це питання наразі розглядається і рішення по ньому буде прийняте після того, як забезпечать продовольчими наборами тих, хто вимушено покинув свої домівки після початку повномасштабної російської агресії - 24 лютого 2022 року.
А на скаргу переселенки щодо того, що їй відмовили у наданні гуманітарної допомоги на гарячій лінії «Гуманітарний Кременчук» - 0800332221, відповівши, що «надання допомоги тимчасово припинено», начальник Кременчуцької РВА відповів, що то є «гаряча лінія» Кременчуцької міської ради і зона їхньої відповідальності.
Нагадаємо, програма Президента щодо допомоги людям, які постраждали від російської агресії, раніше реалізовувалась лише у тих регіонах, де велись бойові дії. Полтавщина стала першим тиловим регіоном, у якому за цією програмою почали надавати допомогу ВПО.
Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі повідомляв про те, що два тижні тому в Полтаві запрацював сортувальний центр для гуманітарної допомоги, відкритий за ініціативи Президента Володимира Зеленського. Там збирають індивідуальні продуктові набори для жителів Сумщини й переселенців, які зареєстровані та проживають на Полтавщині. Він щоденно інформує про хід виконання цієї програми та адреси пунктів видачі гуманітарної допомоги ВПО.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.