star archive bad ca calendar cat coms dislike down down2 fav fb gp info left like login love mail od pass rel reply right search set share sort_down sort_up top tw up views vk votes cross phone loc ya

У бібліотеці Кременчука відкрилася виставка Сергія Брильова «Щоденник війни»

28.05.2022, 19:03 Переглядів: 2 261

 

Виставка у стилі поп-арт

У біблітеці на Соборній у Кременчуці відкрилася виставка художника Сергія Брильова. Виставка у стилі поп-арт доповнена новими роботами.

- Чули, що моя виставка «Щоденник війни» знову працює, й відкриваєтьсі у читальній залі Бібліотека на Соборній Філія 2 на Соборній 9/16.
А бачили, як файно вигляда, та й взагалі доповнена новими роботами. Авжеж не до останньої, проте, там ще є кілька локацій-стін, тож подивимося на вашу відвідувальність-зацікавленність. Ваш агресивно-націоналістичний художник, - написав Сергій Брильов. 

 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх