«Кременчуцький ТелеграфЪ» дізнався, які вакансії запропонували у Кременчуці вимушеним переселенцям та які фахівці приїхали до нашого міста
Від початку повномасштабного вторгнення росії до Кременчуцького центру зайнятості звернулось 689 переселенців у пошуках роботи. Про це «Кременчуцькому Телеграфу» розповіла заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Калабкіна. Це переважно люди, що залишили свої домівки у Донецькій, Луганській та Харківській областях.
Це означає, що частина людей звернулась за консультацією, але на облік не стала. Також Ірина Калабкіна зазначає, що частина переселенців знаходить роботу самостійно, тож Центр зайнятості оперує лише власними даними. В цілому ж у Центрі зайнятості констатують зменшення вакансій від початку повномасштабного вторгнення.
За даними Кременчуцького центру зайнятості, нові кременчужани, які шукають роботу у місті, мають такі професії або останнє місце роботи: менеджери, бухгалтери, секретарі, фармацевти, інженери, касири, адміністратори, продавці, прибиральники та інше.
Отже, куди працевлаштувались переселенці за допомогою Центру зайнятості.
Так, 13 переселенців прийняв на роботу сталеливарний завод, по кілька співробітників (від 1 до 6) - приватні підприємства (ФОПи), «Лукас», «Суворов», «Європабуд», Кременчуцький хлібокомбінат, парк «Придніпровський», ЖЕП «Перспектива», «Вест-експрес» та інші. Всього - близько 150 осіб.
У Центрі зайнятості також зазначили, що всього у на обліку перебуває 2 178 кременчужан, у той же час станом на 12 липня тут можуть запропонувати лише близько 200 вакансій.
З актуальними даними щодо працевлаштування можна ознайомитись на сайті Центру.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.