РФ продовжує обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру. Кременчук вже відчув на собі, що таке повний блекаут. Тож ми ділимося з вами порадами від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, як слідкувати за новинами, якщо не працюватиме ефірне мовлення.
На радіо
Увімкніть радіоприймач у вашому автомобілі, смартфоні або знайдіть радіоприймач, що працює від батарейок, та шукайте «Українське радіо» («Суспільне») у FM-діапазоні або в АМ-діапазоні (чи на середніх хвилях на старих приймачах).
Частоти для вашого регіону можна знайти на сайті «Суспільного».
На Полтавщині це:
Також трансляцію «Українського радіо» здійснюють «Промінь», «Культура» та деякі комерційні радіостанції, наприклад, «Хіт FM» та «Мелодія». Шукайте частоти в FM-діапазоні та на середніх і коротких хвилях для вашого регіону на сайтах станцій.
На супутнику
Від початку війни українське телебачення розкодоване на супутнику. Сигнал можна зловити будь-яким супутниковим приймачем чи телевізором із вбудованим приймачем на супутнику Astra 4A.
Онлайн
Підпишіться на офіційні канали органів державної та місцевої влади, а також сектору безпеки та оборони в телеграмі або в іншій зручній для вас соціальній мережі чи месенджері. Телеграм зможе підвантажувати новини у ваш смартфон навіть в умовах слабкого сигналу.
Заздалегідь знайдіть найближчий «Пункт незламності», якщо у вас повністю зникне інтернет і звʼязок.
Обов'язково вимкніть у налаштуваннях месенджера автоматичне завантаження відео та фото і залиште тільки необхідні канали. Так ви знизите навантаження на мережу.
Відмовтесь від споживання новин у форматі відео на користь текстових форматів. Читайте тільки офіційні українські медіа й не споживайте контент із неперевірених джерел. Це допоможе зберегти не тільки мобільний трафік, а й ваше здоровʼя.
Дивитись українське телебачення можна на Youtube, на платформах Київстар ТВ, Megogo, Omega TV, а також в застосунку «Дія».
Економія трафіку також доречна у «Пунктах незламності».
Інтернет-радіо
Шукайте українське радіомовлення на платформі radioplayer.ua, а також на сайті або в застосунку «Суспільного радіо»:
Користуйтесь лише за наявності фіксованого інтернету!
Нагадуємо, як переключитись на іншого оператора, якщо немає зв'язку.
Раніше ми писали, як користуватися газовими пальниками, щоб не нашкодити собі та сусідам.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.