За словами Дмитра Луніна, усі навчальні заклади нашого міста, які у підпорядкування обласної ради, мають укриття і працюють за змішаною формою
10 лютого на зустрічі з журналістами у начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна запитали, чи вдалося обласній владі повпливати на міську владу Кременчука і допомогти з розв'язанням питань щодо облаштування укриттів у дитячих садочках нашого міста, щоб вони могли відкритися, працювати та приймати дітей.
Нагадаємо, міська влада Кременчука пояснила, що облаштовувати укриття у навчальних закладах — дорого, а зайвих грошей під час повномасштабної війни місто не має. Але пізніше рішення виділити на це кошти таки ухвалили.
— Розподіл бюджету міста — це відповідальність міського голови та депутатів міської ради. Чому в інших 59 громадах області зроблені укриття і працюють дитячі садочки та школи або за змішаною формою, або очно, це питання у першу чергу до мера, чому він не хоче цього робити, йому треба задавати.
Я впевнений, що таке місто як Кременчук повинно мати укриття з точку зору безпеки й щодня збільшувати їх. Бо такий ворог, як у нас є, він залишиться і нікуди не подінеться ця країна. А найголовніше, що Кременчук кожного ракетного обстрілу знаходиться під можливими ударами, — прокоментував Лунін.
Він зауважив, що можна було б зробити достатню кількість укриттів різного формату і ґатунку, як це роблять і в Глобиному, і в Горішніх Плавнях, й в інших громадах.
Він додав, що ще не встигли обладнати сховище у Кременчуцькій спецшколі, але у грудні 2022 року депутати Полтавської облради виділили кошти саме на будівництво цього укриття, воно вже розпочалося.
Тож усі навчальні заклади, які у підпорядкування обласної ради, мають укриття і працюють за змішаною формою.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.