Поховали військового поруч з іншими захисниками України, які віддали своє життя за незалежність України
Сьогодні, 20 лютого, у Кременчуці попрощалися з бойовим льотчиком Владиславом Станкевичем. Прощання відбулося у Міському палаці культури, де попрощатися з військовим прийшли рідні, побратими, друзі та представники міської влади.
46-річний старший лейтенант Владислав Станкевич та 47-річний капітан Геннадій Бутенко, які служили в Полтаві, загинули 31 січня внаслідок падіння повітряного судна Мі-2. З героями 17 лютого прощалися у Полтаві, а потім у Сумах та Кременчуці.
Владислав Олександрович Станкевич народився 10 квітня 1976 року у Кременчуці. Льотчик-штурман вертольота військової частини А3384 18 окремої бригади армійської авіації ім. Ігоря Сікорського. Виконуючи обов’язки військової служби загинув 31 січня.
Воїн був призваний на військову службу під час мобілізації з 29.03.2014 року. З 2015 року продовжив службу за контрактом, був старшим лейтенантом, льотчиком-штурманом вертолітної ланки вертолітної ескадрильї. У героя залишилися дружина, донька та мати.
— Владислав мав багато бойових вильотів, мав нагороди за участь в АТО та ООС. З початку повномасштабної війни росії проти України Владислав Станкевич виконував бойове завдання у зоні безпосередньо зіткнення. Але під час навчальних польотів його повітряне судно зазнало ушкодження, згодом отримав другу техніку.
Був хорошим спеціалістом та інструктором. У ході виконання навчального завдання загинув. Дуже багато людей сьогодні прийшло попрощатися, всі побратими добре про нього відгукуються. Це був льотчик, дуже комунікабельна людина. Як кажуть, льотчики гинуть у небі, а ховають їх на землі, — розповів військовий з позивним «Художник».
Побратими, які служили разом з Владиславом Станкевичем розповів, знали його не лише, як льотчика-професіонала, а й доброго сім’янина.
Побратим, який був командиром ланки, додав:
Ще один із побратимів пригадує, що познайомились із Владиславом у 2018 році, а у 2019 році більш плідно служили у Краматорську.
Після прощання у Міському палаці культури кременчужанин вишукувалися живим коридором до сходів, схилившись на одне коліно. Після автоколона вирушила до Свіштовського цвинтаря, де поховали Владислава Станкевича на Алеї Слави, поруч з іншими полеглими Героями.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.