Вчені встановили, що липень 2023 року став найспекотнішим місяцем на Планеті за останні приблизно 120 000 років.
Про це повідомляє Travel Tomorrow.
Зазначається, що величезні регіони в Північній Америці, Європі та Азії борються з жахливими температурами, а світовий океан нагрівається до безпрецедентних рівнів.
Два глобальні кліматичні органи — Служба змін клімату Коперник (C3S) Європейського Союзу та Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) оголосили, що надзвичайна спека цього місяця б’є рекорди.
Директорка групи аналізу клімату Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США Расселла Воса заявила, що «кліматичні зміни, спричинені діяльністю людини, доводять нашу планету до межі».
У липні температура поверхні Середземного моря досягла найвищої позначки за весь період вимірювань — 28,71 градуса Цельсія. Тепер рекорд зареєстрували й в Атлантичному океані. Згідно з попередніми даними, опублікованими Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень США, середня температура поверхні води в північній частині Атлантичного океану в липні досягла 24,90 градуса Цельсія. Це найвища відмітка за всю історію спостережень. Попередній рекорд зафіксували у вересні 2022 року — тоді середня температура поверхні води Північної Атлантики становила 24,89 градуса.
Зауважимо, що найближчих вихідних синоптики прогнозують у Кременчуці найвищу температуру повітря цього літа - до 36 градусів тепла. За умов безхмарного неба це буде справжнє пекло.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.