На виконання розпорядження Кременчуцької РВА усі 12 територіальних громад району провели підготовку навчальних закладів до початку нового навчального року. Наразі комісія, до якої входять представники районного управління ДСНС, проводить перевірку готовності шкіл до безпечного навчання дітей. Мова йде насамперед про обладнання навчальних закладів укриттями та автоматичною протипожежною сигналізацією.
Сьогодні на ранковому брифінгу начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік розповів про ситуацію станом на 22 серпня.
На території Кременчуцького району з 1 вересня навчання у школах почнуть понад 36 тисяч учнів. Заняття проходитимуть у 114 закладах загальної середньої освіти у трьох форматах навчання — очному, змішаному та дистанційному. У різних територіальних громадах співвідношення цих форматів навчання буде суттєво відрізнятися, що залежить від готовності їхніх навчальних закладів до прийому дітей.
За інформацією Олега Лєдніка, загалом по району в очному режимі планують працювати 50 закладів освіти (44%), у змішаному — 52 (45%) та у дистанційному форматі — 12 (11%).
У трьох громадах району усі школи працюватимуть виключно в очному режимі. Ці територіальні громади спромоглися облаштувати в усіх навчальних закладах укриття та забезпечили дітям можливості для повноцінного навчання вже з 1 вересня. Це такі територіальні громади:
У змішаному форматі буде забезпечено навчання у 100% закладів освіти в чотирьох громадах району:
В інших п’яти громадах будуть поєднувати різні форми навчання.
У Кременчуцькій міській громаді:
У Горішньоплавнівській громаді:
У Кам’янопотоківській громаді (10 закладів освіти);
У Козельщинській громаді:
У Семенівській громаді:
Щодо цих двох закладів, то вони працюватимуть у дистанційному режимі через рішення суду про заборону експлуатації приміщення.
Таким чином 12 навчальних закладів у районі, які з 1 вересня працюватимуть у дистанційному форматі (діти не відвідуватимуть школи), знаходяться на території двох громад — Кременчуцької (10) та Семенівської (2).
Нагадаємо, задля оптимізації освітньої мережі в районі вже ліквідовано один заклад освіти — Солошинську філію ЗОШ № 3 Горішньоплавнівської міської ради. Окрім цього до 1-го вересня планується ліквідувати ще кілька закладів освіти.
Читайте також:
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.