У Козельщині розвивають водний туризм на штучно створеній водоймі. Про це розповів голова Козельщинської територіальної громади Олександр Троцький.
Коли місцевий ставок обмілів, у 2017 році соціально відповідальний бізнес виділив кошти на його розчищення і поглиблення та облаштування набережної з альтанкою. Поруч зі ставком був пустир. У 2018 році розробили дизайн-проєкт та заклали парк до 300-річчя Козельщини, у ньому висадили дерева та кущі. Наприклад, зараз у парку ростуть болотні дуби, один такий станом на 2019 рік коштував близько 5 тисяч гривень.
Багато рослин для парку подарували Козельщині люди, серед них – ландшафтна дизайнерка, яка розробляла проєкт цієї локації.
За словами Олександра Троцького, на облаштування парку залучалися як бюджетні, так і позабюджетні кошти.
У парку є пергола, куди приходять фотографуватися люди, коли одружуються
У 2019 році у ставок запустили рибу, але вона задихалася без кисню, вода цвіла, бо вона не проточна, а стічна. Коли рівень води підіймається, надлишок через трубу стікає в іншу водойму.
Уже під час широкомасштабного вторгнення меценат Микола Сушко з благодійною організацією Smart Foundation виділили кошти на встановлення фонтана-аератора. Це вирішило проблему з цвітінням води та наповненням її киснем.
На одному з берегів ставка зробили піщаний пляж.
У Козельщині взялися розвивати водний туризм – закупили каяки, сапборди, байдарки.
Він поділився, що у планах на майбутнє – проводити змагання місцевого й обласного рівня на цьому ставку.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.