На території Полтавської області наразі працюють 32 військово-лікарські комісії (ВЛК), які створені при комунальних закладах охорони здоров’я та підпорядковані обласній ВЛК при Полтавському ТЦК та СП (колишній військкомат — ред.). А їх склад погоджує 12-та регіональна ВЛК, яка знаходиться у Харкові.
Про це сьогодні, 13 вересня, під час брифінгу розповів заступник начальника Полтавського обласного ТЦК та СП Едуард Бородай та начальниця медичної служби сектору комплектування Полтавського обласного ТЦК та СП Жанна Дрига. Брифінг проводився для роз’яснення змін у законодавстві щодо проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).
По дві військово-лікарські комісії створені у найбільших містах області — Полтаві та Кременчуку. При кожному відділенні районних ТЦК та СП (в Полтавській області 4 райони — ред.) також створені ВЛК.
Нагадаємо, що відділами Кременчуцького районного ТЦК та СП після територіальної реформи стали колишні РВК приєднаних до Кременчуччини районів. Тобто, ВЛК наразі працюють на базі медичних закладів при Горішньоплавнівському, Козельщинському, Семенівському та Глобинському відділах Кременчуцького районного ТЦК та СП.
За його словами, за висновком ВЛК військовозобов’язаний може бути визнаний:
Відповідаючи на питання, щодо оповіщення військовозобов’язаних та чи були скандали під час його проведення після резонансного випадку на вулицях Полтави з фітнес-блогером, Едуард Бородай відповів, що оповіщення проводиться на підприємствах, через сільські громади, а також спільними патрулями у громадських місцях.
Нагадаємо, військово-лікарська комісія, яка працювала у приміщенні Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розформована. Замість неї створені дві нових ВЛК, які будуть працювати у приміщеннях поліклініки КМП «Лікарня Придніпровська» та КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».
Читайте також:
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.