Хокейний клуб «Кременчук» здобув вольову перемогу в Одесі

8.03.2024, 11:01 Переглядів: 740

«Кременчук» повів у півфінальній серії Favbet ліги

«Кременчук» здобув вольову перемогу в Одесі й випереджає у серії Favbet ліги «Дніпро» з рахунком 2:1. Про це повідомила Федерація хокею України.

У захватному протистоянні в Одесі хокейний клуб «Кременчук» здобув важливу перемогу, забивши переможний гол за дві хвилини до закінчення основного часу в більшості гравців.

«Дніпро» (Херсон) — «Кременчук» 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

Шайбу в першому періоді забив гравець «Кременчука» Лялька, але «Дніпро» зуміло відігратися. Проте, в кінці гри гравець «Кременчука» Середницький забив переможний гол, зробивши рахунок у серії 1:2 на користь своєї команди.

Шайби: 0:1 — Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 09:10. 1:1 — Кобильник (Лєсніков, Щербак, — більш.), 25:11. 2:1 — Крикля (Варава, Сидоренко), 30:39. 2:2 — Матусевич (Середницький), 44:55. 2:3 — Середницький (Лялька, Кругляков), 57:50.

Четвертий матч серії заплановано на суботу, 9 березня.

Нагадаємо, що 2 березня під час матчу між хокеїстами «Кременчука» та «Дніпра» сталась масова бійка.