На місці будівництва вітроелектростанції уже розпочали вітромоніторинг та роботи з моніторингу біорізноманіття
Для будівництва у Кременчуцькому районі однієї з найбільших вітроелектростанцій у Європі підприємці шукають інвесторів. Про це розповів начальник відділу із земельних відносин ДТЕК ВДЕ Євген Паценко під час І Міжнародного зеленого нафтогазового форуму, що проходив днями у Полтаві.
За його словами, компанія уже розпочала переговори з потенційними спонсорами та постачальниками обладнання.
На місці зведення ВЕС уже розпочалися підготовчі роботи: на узгодженні знаходиться техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності електричної станції, проводиться просторове планування території, розпочали вітромоніторинг та роботи з моніторингу біорізноманіття.
Очільник Полтавської облвійськадміністрації Філіп Пронін зазначає, що для роботи ВЕС буде залучено більше 100 вітротурбін.
За його словами створення вітрової електростанції на Полтавщині пожвавить місцеві бізнес-процеси, надасть нові робочі місця, збільшить надходжень у бюджети, зокрема і коштом сплати податків й оренди. Пронін також наголосив, що вартість орендної плати за землю під вітропарк більша, ніж за землю сільгосппризначення. Після отримання всіх дозволів на будівництво компанія розроблятиме програму соціального партнерства з громадою.
Нагадаємо, у Кременчуцькому районі побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію — її потужність сягатиме понад 650 мВт. Також на початку року у Глобинській громаді ДТЕК встановили найвищу в Україні метеощоглу, яка допоможе оцінити вітрові умови для майбутньої Полтавської вітроелектростанції (ВЕС).
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.