Кременчужани стали призерами на чемпіонаті з греко-римської боротьби у Черкасах

20.05.2024, 15:10 Переглядів: 465

У здобутку кременчужан — «срібло» і «бронза»

Троє вихованців Кременчуцького спортивного ліцею ім. Піддубного вибороли призові місця на чемпіонаті з греко-римської боротьби у Черкасах. Про це повідомили на facebook-сторінці спортивного ліцею 20 травня.

Денис Заєць посів друге місце у ваговій категорії 35 кг, Кирило Єльченко (45 кг) та Данило Заєць (35 кг) отримали бронзові медалі.

Чемпіонат проходив серед юнаків 2009-2014 р.н. і був присвячений майстру спорту Ігорю Карлову. До змагань спортсменів готували тренери Арсен Сандуленко та Сергій Бузько.

Нагадаємо, 18 травня на відкритій першості у Горішніх Плавнях вихованці Кременчуцького спортивного ліцею ім. Піддубного посіли призові місця

Автор: Телеграф Джерело фото: Facebook-сторінка Кременчуцького спортивного ім. Піддубного