У рамках підготовки «Теплоенерго» до роботи в опалювальний період виконуються значні роботи щодо заміни аварійної ділянки магістральної теплової мережі по проспекту Героїв Дніпра довжиною 120 м
КВП «Теплоенерго» в рамках підготовки до зими розпочало процедуру придбання когенераційної установки для центральної котельні, виконує заміну магістрального трубопроводу теплопостачання по проспекту Героїв Дніпра. Поряд із цим підприємство забезпечує умови для роботи критичної інфраструктури, облаштовує житловий фонд загальнобудинковими приладами обліку гарячої води та проводить роботу з боржниками.
Рішення про виділення коштів на закупівлю когенераційної газопоршневої установки (виробляє два види енергії одночасно: електричну та теплову) електричною потужністю 1 МВт було затверджено на сесії міської ради. Новий агрегат мають встановити на центральній котельні, що обслуговує 86% споживачів міста. Про це повідомив директор КВП «Теплоенерго» Павло Сніжко. У разі блекауту когенераційна установка вироблятиме електроенергію для роботи обладнання котельні — котлів, насосів, іншого устаткування, автоматики регулювання та безпеки.
Наразі, за його словами, у рамках підготовки «Теплоенерго» до роботи в опалювальний період виконуються значні роботи щодо заміни аварійної ділянки магістральної теплової мережі по проспекту Героїв Дніпра довжиною 120 м. Замість старого зношеного трубопроводу прокладають нові металеві попередньо ізольовані поліуретаном труби діаметром 530 мм. Здійснено заміну трубопроводу гарячого водопостачання в мікрорайоні № 6. Зокрема, транзитного і підвідного трубопроводів в районі одного з будинків по проспекту Героїв Дніпра. Виконання цих робіт значно покращило якість послуги з гарячого водопостачання у п’яти багатоповерхівках. Також здійснюється планова робота щодо гідравлічних випробувань теплових мереж, ревізії запірної арматури, а у разі необхідності — її заміни на трубопроводах на різних ділянках мережі.
4 червня після планової зупинки твердопаливної котельні в мікрорайоні № 15 фахівці КВП «Теплоенерго» збиралися відновити її роботу, щоб забезпечити подачу гарячої води споживачам. Але у зв’язку з частими відключеннями електропостачання АТ «Полтаваобленерго» цього об’єкту на 1,5-2 години є великі ризики для роботи твердопаливного котла, це може призвести до непередбачуваних наслідків, повідомив Павло Сніжко.
Він зауважив, що забезпечення гарячого водопостачання є цілком обгрунтованим з економічної точки зору, адже у випадку його відсутності мешканцями багатоповерхівок для підігріву води використовуватиметься та ж сама електроенергія й газ. А витрати будуть значно більшими, ніж на забезпечення централізованого гарячого водопостачання. До того ж відсутність подачі гарячої води, зазначив Павло Сніжко, негативно впливає як на внутрішньобудинкові системи, так і зовнішні мережі, тобто призводить до передчасного їх руйнування. А з 1 червня значно зросла вартість електроенергії.
Чимало споживачів звертаються до підприємства стосовно нарахувань за теплову енергію, яка витрачається на забезпечення функціонування мереж у житлових будинках, особливо в тих, де встановлено загальнобудинкові лічильники, зазначає Павло Сніжко.
Павло Сніжко також наголосив, що «в місті вже не один рік існують програми співфінансування щодо реалізації проєктів, спрямованих на ремонт й модернізацію внутрішньобудинкових інженерних систем».
Директор КВП підкреслив, що оплата отриманих послуг є основним джерелом надходжень підприємства, і закликав споживачів якомога швидше погасити борги.
У разі прийняття судового рішення про стягнення заборгованості, зауважив він, виконавець може арештувати всі банківські рахунки споживача, з яких списуватиметься сума поточної заборгованості.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.