star archive bad ca calendar cat coms dislike down down2 fav fb gp info left like login love mail od pass rel reply right search set share sort_down sort_up top tw up views vk votes cross phone loc ya

У «Вікні життя» у Кременчуці залишили дитину

20.07.2024, 12:00 Переглядів: 7 886

Службу у справах дітей Автозаводської районної адміністрації зобов’язали зареєструвати хлопчика

У «Вікні життя», що працює у Кременчуцькому перинатальному центрі, залишили хлопчика. Відомо, що мати дитини родом з Донецької області. Про це стало відомо з проєкту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради про реєстрацію дитини за 18 липня.

Вже складено Акт органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку. За рішенням виконкому службу у справах дітей Автозаводської районної адміністрації зобов’язали зареєструвати хлопчика.

Нагадаємо, відкриття «Вікон життя» у Полтавській області ініціювали після того, як жінка у Глобиному залишила своє новонароджене немовля на смітнику. Перше «вікно життя» у регіоні з'явилося в листопаді минулого року, у Полтавському центрі спеціалізованої педіатричної допомоги обласної лікарні. У Кременчуці «вікно життя» запрацювало 2 січня 2024 року.

Автор: Телеграф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх