17 січня у відділенні «Укрпошти» біля торгівельного центру «Мега» сталась пожежа. Нині на місці події працюють рятувальники, правоохоронці та медики. Про це повідомляють кореспонденти «Кременчуцького Телеграфа».
Своєю чергою у Кременчуцькому районному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій поки що не надають подробиць пожежі.
Станом на 17.32 відділення пошти не працює, повідомляють кореспонденти.
За даними ДСНС, пожежа виникла в одній з кімнат підвального приміщення. У вогні згоріли паперові коробки, використані люмінесцентні лампи, дерев’яні ящики, електродріт, закоптились стіни та стеля. Травмованих чи загиблих немає, розповіли рятувальники. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Нагадаємо, 14 лютого у Пирятину в приватному будинку знайшли тіло господаря після ліквідації пожежі.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.